22 grudnia 2022

Bus dla gości weselnych. Wynajem busa Szczecin


Follow me! Aktualności Bus dla gości weselnych. Wynajem busa Szczecin

Wynajem busa na wesele

Wygodne i mobilne busy do przewozu mniejszych grup, to doskonała alternatywa dla osób planujących wesele w mniejszym gronie, ale nie tylko…

Największym atutem tego środka transportu jest mobilność oraz niższe koszty. Dodatkowym plusem jaki wskazują Młode Pary jest możliwość ustalenia kilku godzin odbioru np. odjazd o 1:00, 2:00, 4:30.

Jak to zazwyczaj bywa na weselach, goście rozchodzą się o różnych porach. Młodzi rodzice czy seniorzy, często nie zostają do bladego świtu. Po udanej zabawie marzą, aby jak najszybciej położyć się w swoim łóżku. Wynajem busa pozwoli ułożyć różne trasy, o różnych porach, aby Twoi goście jak najszybciej dojechali do domu i zbierali siły na poprawiny!

Planujesz przewieźć gości w różne części miasta lub dwóch oddalonych od siebie miejscowości? Pomyśl o wynajmie dwóch busów, które będą mogły wyjechać nawet równocześnie, nie nadkładając trasy i nie wożąc przysłowiowego powietrza.

Ponadto busy są bardziej zwrotne niż autokary, mogą bez problemu wjechać na wąskie osiedlowe uliczki, dzięki czemu odwieziemy Twoich gości pod same drzwi.

Jaki wybrać bus na wesele?

Posiadamy pojazdy różnej wielkości, dzięki temu możemy dopasować samochód do zapotrzebowania. Jeżeli potrzebujesz rozwieść gości weselnych w różnych kierunkach lub nie musisz wynajmować dużego autokaru zdecyduj się na wynajem busów na wesele. Różnorodność naszej floty pozwala na dopasowanie pojazdu do Twoich potrzeb, dzięki czemu ograniczysz koszty i dopasujesz pojazd do wielkości grupy osób, którą planujesz przewieźć. Do dyspozycji mamy m.in.:

  • Setra (do 37 osób)
  • Mercedes Sprinter (do 23 osób)
  • Mercedes Sprinter (do 20 osób)
  • Mercedes Sprinter (do 16 osób)
  • Mercedes Vito (do 8 osób)

Ile kosztuje wynajem busa?

Dostępność i cenę sprawdzisz wypełniając niezobowiązujący formularz na stronie: booking.followme.pl/coaches

——–

Zobacz także: