31 lipca 2020

Bus Berlin Schonefeld


Follow me! Aktualności Bus Berlin Schonefeld

Lotnisko Berlin Schonefeld informacje:

Oficjalna nazwa: Port lotniczy Berlin Schönefeld

Kod IATA: SXF

Kod ICAO: EDDB

Liczba pasażerów: 12 865 312 (2017 r.)

Adres lotniska:
Port lotniczy Berlin-Schönefeld
Flughafen Berlin-Schönefeld
12521 Berlin, Germany

Rekomendowany przewoźnik ze Szczecina: Follow me! / Interglobus

Berlin Schonefeld przylotyhttps://www.berlin-airport.de/pl/podrozni-sxf/przyloty-i-odloty/przyloty/index.php

Berlin Schonefeld odloty: https://www.berlin-airport.de/pl/podrozni-sxf/przyloty-i-odloty/odloty/index.php

Berlin Schonefeld jak dojechać?

 Transfer na lotnisko Berlin Schönefeld to najwygodniejsza opcja dojazdu ze Szczecina. Follow me! lider transferów lotniskowych w regionie każdego dnia oferuje 15 połączeń ze Szczecina do Berlina oraz 15 połączeń z Berlin Schonefeld do Szczecina. Duża częstotliwość połączeń powoduje, że z Follow me! idealnie dopasujesz godzinę swojego przejazdu do godziny odloty lub przylotu na berlińskie lotnisko.

Lotnisko w Berlinie Schonefeld jest oddalone ok 20 km od centrum Berlina, port lotniczy znajduje się na południowych obrzeżach miasta. Lotnisko położone jest w niedalekiej odległości od obwodnicy Berlina tzw. Ringu, co powoduje, że przejazd z Follow me! jest szybki i komfortowy. Czas przejazdu z Berlin Schonefeld do Szczecina wynosi zaledwie 2 godz. 30 min.. Parking przy lotnisku Berlin Schonefeld  jest drogi i dysponuje ograniczoną ilością miejsc. Cena tygodniowego postoju kosztuje ok 120 euro, dlatego transfer lotniskowy jest rekomendowany jako dojazd na lotnisko Schonefeld.

Berlin Schonefeld parkingwięcej informacji.

Bus Berlin Schonefeld ile kosztuje?

Bilety na autobus Szczecin Berlin Schonefeld kupisz wygodnie on-line lub bezpośrednio przed przejazdem u kierowcy. Wygodna rezerwacja on-line gwarantuje Ci jednak najtańsze bilety oraz gwarancję miejsca na wybranym kursie. zarezerwujesz on-line na stronie https://booking.followme.pl/. Cena biletu na lotnisko Berlin Schonefeld zaczyna się już od 14,99 zł/os.!

Przejazd indywidualny na lotnisko Berlin SXF

Oczekujesz maksymalnego poziomu komfortu i bezpieczeństwa? Zamów transfer indywidualny Business Taxi lub Family Airport Taxi od Follow me!. Przejazdy realizowane nowoczesnymi samochodami marki Mercedes i BMW. Wszystkie pojazdy wyposażone są m.in. w klimatyzację, wygodne fotele, bezpłatne wi-fi. Pasażerowie podczas podróży Business Class mogą korzystać m.in. z darmowego internetu, świeżej prasy czy wody mineralnej.

Dla rodzin i grup przygotowaliśmy dedykowaną usługę Family Airport Taxi. Wygodny przejazd rodzinnym Mercedesem V-class. Na życzenie pasażerów przygotujemy bezpłatnie certyfikowane foteliki dla najmłodszych podróżników.

Ile kosztuje Business Taxi do Berlina?

Cena Airport Taxi uzależniona jest od ilości pasażerów i wybranej klasy pojazdu. Aktualne ceny na wybranej trasie np. Business Taxi Szczecin Berlin Schonefeld znajdziesz na stronie:  https://booking.followme.pl/business-taxi

Business Taxi – dowiedz się więcej

Family Airport Taxi – dowiedz się więcej

 


Sprawdź na jakie jeszcze lotniska jeździmy:

Follow me! Szczecin Lotnisko Goleniów –  czytaj więcej

Follow me! Szczecin Berlin Brandenburg  – czytaj więcej

Bus Berlin Schonefeld – sprawdź rozkład jazdu