9 grudnia 2020

Berlin BER transfer ze Szczecina


Follow me! Aktualności Berlin BER transfer ze Szczecina

Berlin BER transfer ze Szczecina.

Z chwilą uruchomienia nowego lotniska Berlin Brandenburg uruchomiony został nowy rodzaj transferów na lotniska ze Szczecina. Follow me! jako lider transferów lotniskowych w regionie przygotował kompleksową ofertę dla szczecinian. Oprócz standardowych i dobrze znanych już usług przejazdów liniowych i przejazdów indywidualnych w ofercie Follow me! znalazła się nowość, przejazdy łączone.

Berlin BER transfer  – wygoda i bezpieczeństwo

BERbus to usługa transferów łączonych oparta na zasadach współdzielenia przejazdu. Pasażerowie w cenie przejazdu otrzymują opcję door to door a godzina wyjazdu dopasowana jest do lotu lub przylotu. To pewnego rodzaju hybryda pomiędzy transferem liniowym a indywidualnym, łącząca atuty obu typów przejazdów.
BER transfer realizowany jest komfortowymi busami marki Mercedes V-class, pojazdy wyposażone są w wygodne fotele, klimatyzację a do dyspozycji pasażerów jest m.in. darmowy Internet. Nasz BER Bus transfer realizowany jest pod wszystkie terminale nowego lotniska Berlin Brandenburg. Pasażerowie mogą wsiadać lub wysiadać bezpośrednio przy Terminalach T1, T2 lub T5.

Ile kosztuje bus do Berlina? Cena BER bus?

Przejazd spod wskazanego adresu w centrum Szczecina na lotnisko BER kosztuje zaledwie 89 zł/os. Ceny uzależnione są od miejsca wyjazdu lub przyjazdu, a w chwili obecnej obowiązuje podział zgodny z dzielnicami Szczecina.  Za przejazd z dzielnicy Zachód i Północ BERbus kosztuje 99 zł/os. a mieszkańcy prawobrzeżnej części miasta zapłacą zaledwie 109 zł/os..

BER bus transfer to wygoda, ale również oferta atrakcyjna ekonomicznie. Doliczając ewentualny koszt dojazdu taksówką na przystanek autobusowy w centrum Szczecina, cena BER bus staje się jeszcze bardziej atrakcyjna!

Jak zarezerwować BER transfer?

Wystarczy wysłać szczegóły Twojego przejazdu na adres biuro@followme.pl lub skontaktować się telefonicznie (+48) 91 48 50 422. Pracownicy Biura Obsługi Klienta Follow me! przekażą pozostałe informacje w bezpośredniej korespondencji.

 

 


Pozostałe aktualności:

Jak dojechać na Berlin Brandenburg

Taras widokowy na lotnisku Berlin Brandenburg

Rozkład jazdy autobusów Szczecin  Berlin Brandenburg

Rezerwacja biletów autobusowych Follow me!