Rozkład jazdy Szczecin Gdańsk Olsztyn


Follow me! Rozkład jazdy Rozkład jazdy Szczecin Gdańsk Olsztyn

Rozkład jazdy Szczecin Gdańsk Olsztyn przez Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk.

Regularne połączenie łączące Szczecin z Gdańskiem, Kołobrzegiem, Koszalinem czy Olsztynem. Trasa realizowana przez Follow me! przy współpracy z największym europejskim przewoźnikiem autokarowym Flixbus.

Przejazdy realizowane są komfortowymi autokarami marki Mercedes, Volvo i VDL wyposażonymi w wygodne rozkładane fotele, klimatyzację, WC, gniazda USB/230V czy bezpłatne wi-fi.

Aktualny rozkład jazdy Szczecin Gdańsk Olsztyn możesz sprawdzić na stronie www.flixbus.pl, wystarczy wybrać interesujący Cię kierunek oraz datę przejazdu, aby zobaczyć wszystkie dostępne połączenia.

Bezpieczne podróże z Follow me!

Follow me! od zawsze kojarzone jest przez pasażerów z bezpieczeństwem i komfortem podróżowania. Dlatego tym bardziej w aktualnej sytuacji, przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa naszych pasażerów i kierowców.

Podjęliśmy szereg działań mających na celu podwyższenie poziomu bezpieczeństwa podczas podróży, zapoznaj się z naszymi działaniami.

Realizujemy wytyczne służb sanitarnych, aby Twoja podróż przebiegła spokojnie i bezpiecznie! Sprawdź jakie: https://followme.pl/aktualnosci/bezpieczne-podroze-z-follow-me/

————————————————————–

Dodatkowe informacje:

Gdzie znajdują się przystanki Follow me!?

Więcej informacji: https://followme.pl/przystanek-follow-me/

Sprawdź przystanki Flixbus w pozostałych miastach:

Więcej informacji: https://www.flixbus.pl/autobusy

Flixbus Szczecin Berlin Gdańsk Olsztyn, Rozkład jazdy Szczecin Gdańsk