Rozkład jazdy Szczecin Warszawa przez Gorzów, Poznań.


Follow me! Rozkład jazdy Rozkład jazdy Szczecin Warszawa przez Gorzów, Poznań.

Rozkład jazdy Szczecin Warszawa

Regularna linia ze Szczecina do Warszawy obsługiwana jest przez Follow me! w ramach współpracy z największym europejskim przewoźnikiem autokarowym Flixbus.

Każdego dnia, zapewniamy wygodne połączenie ze Szczecina z takimi miastami jak: Gorzów Wlkp., Poznań, Łódź czy Warszawa.

Przejazdy realizowane są komfortowymi autokarami marki Mercedes, Volvo i VDL wyposażonymi w wygodne rozkładane fotele, klimatyzację, WC, gniazda USB/230V czy bezpłatne wi-fi.

Aktualny rozkład jazdy Szczecin Warszawa możesz sprawdzić na stronie www.flixbus.pl, wystarczy wybrać interesujący Cię kierunek oraz datę przejazdu, aby zobaczyć wszystkie dostępne połączenia.

Bezpieczne podróże z Follow me!

Follow me! od zawsze kojarzone jest przez pasażerów z bezpieczeństwem i komfortem podróżowania. Dlatego tym bardziej w aktualnej sytuacji, przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa naszych pasażerów i kierowców.

Podjęliśmy szereg działań mających na celu podwyższenie poziomu bezpieczeństwa podczas podróży, zapoznaj się z naszymi działaniami.

Realizujemy wytyczne służb sanitarnych, aby Twoja podróż przebiegła spokojnie i bezpiecznie! Sprawdź jakie: https://followme.pl/aktualnosci/bezpieczne-podroze-z-follow-me/

————————————————————–

Dodatkowe informacje:

Gdzie znajdują się przystanki Follow me!?

Więcej informacji: https://followme.pl/przystanek-follow-me/

Sprawdź przystanki Flixbus w pozostałych miastach:

Więcej informacji: https://www.flixbus.pl/autobusy

 

Flixbus Szczecin Warszawa Gorzów Poznań Follow me! Sprawdź rozkład jazdy