7 stycznia 2022

Wynajem autokaru, wynajem busa Szczecin


Follow me! Aktualności Wynajem autokaru, wynajem busa Szczecin

Przewozy autokarowe Szczecin

Grupowe przewozy autokarowe to specyficzna forma przejazdów, którą warto powierzyć doświadczonemu i pewnemu przewoźnikowi. Nasze charakterystyczne srebrne autokary oraz busy z logiem Follow me! są w regionie postrzegane jako synonim jakości i profesjonalizmu.

Zapewniamy kompleksową obsługę transportową, dostosowaną do potrzeb każdego klienta. Z naszych usług korzystają od lat biura podróży, kluby sportowe, szkoły, agencje, hotele oraz przeróżne instytucje.

Bardzo wysoka jakość usług to przede wszystkim zasługa ponad dwudziestu lat doświadczeń. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde zapytanie związane z wynajmem busa czy autokaru.

Wynajem autokaru z kierowcą

Do dyspozycji naszych klientów mamy flotę kilkudziesięciu komfortowych autokarów i busów marki Mercedes-Benz, Setra, Renault czy Toyota, którymi kierują wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. Przeszkoleni z eco- i safe drivingu. Dodatkowym atutem naszych kierowców jest biegłe posługiwanie się językiem niemieckim oraz angielskim.

Oferujemy wynajem autokarów i busów do przewozu od 8 do 60 osób. Nasze autokary posiadają dostęp do m.in. bezpłatnego Internetu. Ponadto wyposażone są w klimatyzację, toalety, pasy bezpieczeństwa, wygodne rozsuwane fotele, rozkładane stoliki, gniazda 230V, złącza USB.

Obsługujemy przewozy pracownicze, wyjazdy biznesowe, integracyjne czy wycieczki szkolne. Po Polsce oraz Europie. Doświadczenie naszych specjalistów przy organizowaniu przejazdów grupowych i wynajmie autobusów, jest zatem gwarancją udanego wyjazdu.

Zobacz także: