10 stycznia 2024

Jednodniowy wypad do świata Harry’ego Pottera w Londynie


Follow me! Aktualności Jednodniowy wypad do świata Harry’ego Pottera w Londynie

Jednodniowy citybreak w Londynie? Odwiedź świat Harry’ego Pottera

Szukasz pomysłu na jednodniowy wyjazd? A może chcesz zwiedzić słynne Warner Bros. Studio i zobaczyć sekrety filmów o Harrym Potterze? Zaplanuj go sam lub skontaktuj się z nami – zorganizujemy go dla Ciebie i Twoich znajomych.

Co zobaczysz na miejscu?

Niepowtarzalna okazja do zanurzenia się w magicznym świecie najbardziej udanej serii filmowej wszech czasów. Przeżyj fascynującą podróż za kulisy i poznaj starannie strzeżone tajemnice, które uczyniły filmy o Harrym Potterze tak popularnymi na całym świecie.

Przejrzyj czarodziejski bank Gringotta i wyrusz na słynną brukowaną Ulicę Pokątną, gdzie znajdziesz sklepy z różdżkami Ollivandera. Podziwiaj kultowego Nimbusa 2000 i motocykl Hagrida.

Odwiedź peron 9 ¾ i wsiądź do Hogwart Expressu! Przenieś się do idealnie odtworzonego peronu i samego pociągu. Pozuj z wózkiem bagażowym tuż przed zniknięciem za ścianą i przemierzaj wagon kolejowy.

harry-potter-warner-bros-studio-wycieczka-szczecin-londyn

Program wycieczki

  • transfer na lotnisko ze Szczecina do Berlina
  • przelot do Londynu
  • 6-godzinny pobyt w Londynie ze zwiedzaniem Warner Bros. Studio
  • lot powrotny do Berlina
  • transfer z lotniska w Berlinie do Szczecina
Jak zorganizować wyjazd?

Chcesz wybrać się z rodziną/znajomymi do Londynu? Możesz zgłosić się do nas, a zorganizujemy wyjazd dla Ciebie i Twojej rodziny lub znajomych.

londyn-wycieczka-ze-szczecina