7 czerwca 2020

Wraca linia Flixbus Szczecin – Warszawa!


Follow me! Aktualności Wraca linia Flixbus Szczecin – Warszawa!

Wracają połączenia Flixbus Szczecin – Warszawa! 

Mamy dla Was kolejne dobre informacje, pomału przywracamy regularny rozkład naszych połączeń. Po wznowieniu połączeń liniowych ze Szczecina na lotnisko Berlin Schonefeld, teraz wracamy na trasę Szczecin – Gorzów Wlkp. – Poznań – Warszawa, to pierwszy etap wznawiania tego połączenia, uruchomiamy kursy w okresie długiego czerwcowego weekendu. W tym okresie będą realizowane 2 połączenia dziennie. Już wkrótce wznowimy codzienne, regularne kursy na tej trasie w stałej częstotliwości.

Bilety na przejazdy w dniach 9.06-15.06 dostępne są już w sprzedaży na stronie www.flixbus.pl. Możecie się tam również zapoznać, w jaki sposób dbamy o Wasze bezpieczeństwo w zielonych autokarach.

Połączenie do Warszawy od początku cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród podróżnych. To wygodne połączenie Szczecina z takimi miastami jak Gorzów Wielkopolski, Poznań, Konin, Łódź czy Warszawa. Przejazdy realizowane są nowoczesnymi autokarami marki Mercedes Benz, Volvo czy VDL wyposażonymi w klimatyzację, WC, wygodne fotele czy gniazda USB/230V.

Systematycznie przywracamy kolejne połączenia realizowane przez Follow me! już wkrótce ogłosimy kolejne informacje na temat wznawianych tras.

Flixbus Szczecin Warszawa
zdj. Wraca trasa Flixbus Szczecin – Poznań – Warszawa!

 


Przystanek Flixbus w Szczecinie