10 stycznia 2022

Wprowadzamy pojazdy z napędem elektrycznym


Follow me! Aktualności Wprowadzamy pojazdy z napędem elektrycznym
Tesla i Lexus dołączają do floty Follow me!

Korzystając z przejazdów biznesowych na dowolnej destynacji, oddajemy do dyspozycji naszych Klientów cztery marki samochodów. Są to: Mercedes  i BMW z tradycyjnym napędem spalinowym oraz w pełni elektryczna Tesla 3 i hybrydowy Lexus ES.

Dwie ostatnie to nowość w naszej flocie. Zobacz jakie są zalety podróżowania samochodem elektrycznym?

  • Pracują ciszej, a podczas jazdy emitują mniej hałasu i wibracji niż tradycyjne auta. To wielki atut dla wszystkich, którzy chcą w pełni wykorzystać czas podróży, przekuwając go w pracę, rozmowy biznesowe czy spokojne przeglądanie dokumentów.
  • Mogą korzystać z buspasów. Możliwość omijania korków, szczególnie istotne w centrum zatłoczonego miasta, to przecież ewidentna oszczędność czasu i pieniędzy.
  • Podczas eksploatacji samochody marki Tesla nie emitują zanieczyszczeń do atmosfery, dzięki czemu mają znacznie mniejszy ślad węglowy.
  • Dzięki swojej konstrukcji oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów są bezpieczne i wytrzymałe.
  • Zaprojektowane przez najlepszych designerów z myślą o estetyce i kulturze podróżowania, są niezwykle eleganckie i komfortowe.
  • Follow me! dorzuca do tego ekonomiczną cenę transferu, możliwość wskazania preferowanej marki samochodu oraz łatwość rezerwacji.

Przekonaj się sam. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na przejazdy Business Taxi.