12 września 2020

Taxi Szczecin Berlin


Follow me! Aktualności Taxi Szczecin Berlin

Follow me! to lider transferów lotniskowych i przewozów do Berlina. Oprócz regularnych połączeń liniowych w swojej ofercie posiada również przejazdy indywidualne typu Business Taxi. Wygodne i bezpieczne przejazdy realizowane są nowoczesnymi pojazdami marki Mercedes Benz i BMW.

Wybór Airport Taxi na co zwrócić uwagę?

Decydując się na wybór przewoźnika warto zwrócić uwagę na jego doświadczenie w przewozach na lotnisko. Firma specjalizująca się w transferach jest znacznie lepiej przygotowana do takiej trasy niż firma specjalizująca się w miejskich przejazdach. Na tak długiej trasie wiedza o aktualnych remontach czy utrudnieniach może być decydująca, aby spokojnie i na czas dojechać na swój lot. Bardzo ważna jest również flota pojazdów, zamawiając przejazd do Berlina u niesprawdzonego przewoźnika nie masz gwarancji jakim pojazdem zostanie zrealizowany przejazd. To bardzo ważne choćby dla Twojej wygody, ale również może się okazać, że w zbyt małym pojeździe zabraknie miejsca na Twoją walizkę. W Follow me! dzięki dużej i ujednoliconej flocie pojazdów Mercedes e-class, v-class i BMW 5 masz gwarancję, że Twój przejazd na trasie Szczecin Berlin będzie wykonany pojazdem klasy premium. Kolejnym atutem Follow me! jest możliwość wsiadania i wysiadania bezpośrednio w pobliżu terminala przylotów lub odlotów.

Business Taxi Szczecin Berlin jaka cena?

Różnice w cenie między przewoźnikami są niewielkie, dlatego to komfort i bezpieczeństwo są głównymi czynnikami wyróżniającymi ofertę Follow me! na rynku. Na naszej stronie możesz zarówno zarezerwować i opłacić on-line przejazd na wybranej trasie np. cena Business Taxi Szczecin Berlin Brandenburg. Na stronie www.booking.followme.pl sprawdzisz również aktualne ceny. Poniżej prezentujemy ceny aktualne na dzień 24.09.2020 r. na wybranych trasach.

Ile kosztuje taxi Szczecin Berlin?

• Business Taxi Szczecin Berlin Brandenburg cena 439 zł brutto
• Taxi Berlin Centrum cena 429 zł brutto
• Business Taxi Berlin Schonefeld cena 439 zł brutto
• Airport Taxi Szczecin Berlin Tegel cena 429 zł brutto

Pozostałe przykładowe kierunki:
• Taxi Stargard Berlin cena 566,90 zł brutto
• Taxi Police Berlin cena 483,90 zł brutto
• Taxi Gryfino Berlin cena 520,90 zł brutto

 

Więcej informacji:

Business Taxi – kliknij tutaj 

Family Airport Taxi – kliknij tutaj