5 marca 2020

Gwarancja – zawsze na czas albo zwrot kosztów!


Follow me! Aktualności Gwarancja – zawsze na czas albo zwrot kosztów!

To co nas wyróżnia to kultura podróżowania. Dysponujemy najmłodszą i najlepiej wyposażoną flotą 60 nowoczesnych pojazdów marki Mercedes. Nasze pojazdy – to najwyższy standard podróżowania – komfort i bezpieczeństwo. Nasze transfery – to najwyższa częstotliwość – 29 razy dziennie. A punktualność zawsze była naszym znakiem rozpoznawczym. Teraz możesz ją w 100 % sprawdzić. Znasz się na tym, co robisz. My też, dlatego dajemy Ci gwarancję!

100% satysfakcji z transferu na lotniska lub zwrot kosztów!

Raz na zawsze przestaniesz obawiać się spóźnienia i ucieczki samolotu. Kosztuje mniej nerwów niż każda inna forma transportu, bo teraz nie musisz się o nic martwić. Po prostu wsiadasz i wysiadasz – przy samym wejściu na lotnisko. Wygodny fotel, bezpłatny dostęp do Internetu, złącze USB do ładowania telefonu a dla dzieci certyfikowany i bezpieczny fotelik. Podróż mija szybko i możesz zająć się tym, co lubisz, zamiast patrzeć nerwowo na zegarek z obawą, czy zdążysz.
Ten przełom jest możliwy z dwóch powodów. Firma używa tylko najnowszych Mercedesów, więc dostajesz niezawodność wysokiej klasy! By zapewnić Ci pełen komfort podróżowania, dajemy Ci gwarancję!
  • Gwarancję dojazdu na czas!
  • Gwarancję wygodnego transferu!
Jakiekolwiek spóźnienie z naszej winy oznacza zwrot pieniędzy za przejazd i za bilet na samolot, gdyby Ci uciekł. Jeżeli nie jesteś zadowolony z jakości przejazdu zwrócimy Ci koszt transferu. Gwarancja obowiązuje tylko na połączeniach liniowych Follow me! ze Szczecina na lotnisko Berlin Schönefeld.

Brzmi fair?

 

Gwarancja Follow me!