3 września 2020

Emergency Transport Support


Follow me! Aktualności Emergency Transport Support

Emergency Transport Support to nowa usługa Follow me! dla firm szukających skutecznych rozwiązań w awaryjnych sytuacjach. Oferujemy pełne wsparcie transportowe, gwarantując zachowanie procedur sanitarnych, najwyższą jakość i szybki czas realizacji usługi.

Na czym polega Emergency Transport Support?

Zapewne pamiętasz sytuację w której nagle musiałeś zmienić plany, znaleźć awaryjny przejazd albo błyskawicznie przekazać dokumenty do Partnera w innym mieście. Nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkiego, dlatego w sytuacjach awaryjnych zaufaj profesjonalistom. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w zakresie transportu i przewozu skorzystaj z Follow me!. Przygotowaliśmy cztery obszary w których możesz na nas liczyć, również w awaryjnych sytuacjach:

  • Awaryjny przewóz pracowników

Pilnie potrzebujesz zorganizować przewóz pracowników? Obecny wykonawca usługi nie podstawił autobusu lub autokar uległ awarii? Jesteśmy gotowi, aby w ciągu nawet 30 minut podstawić awaryjnie autokar Follow me!

  • Krótkoterminowy podnajem kierowcy

Posiadasz własny samochód służbowy, ale potrzebujesz kierowcy, aby w trakcie podróży odpocząć? Wynajmij profesjonalnego i doświadczonego kierowcę Follow me!

  • Dostarczenie dokumentów lub ważnych paczek

Musisz błyskawicznie przekazać ważne dokumenty lub paczkę? Gwarantujemy najszybszą realizację usługi np. Szczecin – Berlin już w 4h, a Szczecin – Warszawa w 8h.

  • Podstawienie na Berlin Airports nawet w ciągu 1h!

Potrzebujesz szybko zorganizować przejazd służbowy z lotniska w Berlinie? Nawet w ciągu 1 godz. od zgłoszenia podstawimy pod wskazany lot komfortowy pojazd Follow me! gotowy do drogi.

Zainteresowany?

Jeżeli jesteś zainteresowany lub chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z nami: biuro@followme.pl 

 

wsparcie transportowe pomoc transportowa przewóz pracowników follow me emergency transport support

 


Poznaj pozostałe usługi Follow me! – https://followme.pl/oferta/

Rezerwacja usług Follow me! – https://booking.followme.pl/