4 listopada 2021

BERBUS Szczecin – lotnisko Berlin Brandenburg


Follow me! Aktualności BERBUS Szczecin – lotnisko Berlin Brandenburg

Odpowiadając na duże zapotrzebowanie przejazdów typu door to door, uzupełniliśmy naszą stałą ofertę o przejazdy łączone BERBUS, który kursuje na trasie Szczecin – Berlin Brandenburg, dowożąc pasażerów na lotnisko spod drzwi domu. Jest to rozwiązanie oparte na zasadzie współdzielenia przejazdów. Ridesharing, czyli właśnie współdzielenie przejazdu, to wygodna opcja podróżowania, a dodatkowo atrakcyjna ekonomicznie i przyjazna środowisku.

Usługa BERBUS w 3 prostych krokach: 
  1. Zamawiasz przejazd, podając m.in.:
    – spod jakiego adresu mamy Cię odebrać lub pod jaki adres zawieźć,
    – podajesz proponowaną godzinę Twojego odbioru spod wskazanego adresu oraz godzinę wylotu/przylotu
  2. Na koniec, dzień przed planowaną podróżą, nas pracownik skontaktuje się z Tobą i poda Ci ostateczną godzinę odbioru z miejsca, które wskazałeś w rezerwacji
  3. W dniu wyjazdu Twój bus na lotnisko Berlin Brandenburg przyjedzie po Ciebie o ustalonej godzinie

Skąd zabieramy pasażerów? Wybierz dowolny adres z zaznaczonego obszaru. Jeśli chciałbyś wyjechać spoza naszej strefy, prosimy o kontakt.

berbus-szczecin-berlin-mapa

Jak zamówić przejazd? Bus na lotnisko Berlin Brandenburg:

Wejdź na stronę www.followme.pl, następnie wybierz zakładkę „BERBUS Door to door” i wypełnij pola krok po kroku. Całość zajmie Ci zaledwie 79 sek.!

Opcja door to door w cenie!

Największy atut przejazdów BERBUS to opcja door to door, wliczona w cenę przejazdu. Podróż rozpoczynasz spod swojego domu (bądź innego adresu wskazanego podczas rezerwacji) bezpośrednio na lotnisko Berlin Brandenburg. Dzięki temu nie musisz dodatkowo organizować przejazdu z przystanku do miejsca zamieszkania, a zatem oszczędzasz czas i pieniądze.

Jedziemy prosto pod Twój lot!

Godzina wyjazdu ze Szczecina jest dopasowana do Twojego lotu! Dlatego podczas rezerwacji pytamy Cię o godzinę przylotu/wylotu. Następnie dopasowujemy do Twojego przejazdu pozostałych pasażerów podróżujących w tym samym czasie na to samo lotnisko. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujesz czas i pieniądze. Poza tym nie musisz dopasowywać godziny wyjazdu do rozkładów jazdy liniowych autobusów.

BERBUS – bezpiecznie i wygodnie!

Przejazdy realizujemy z zachowaniem wszelkich zalecanych środków bezpieczeństwa. Podróż odbywa się wygodnym Mercedesem V-class w niewielkiej grupie osób. Samochód został wyposażony we wszystkie nowoczesne systemy bezpieczeństwa, a dodatkowo dla najmłodszych pasażerów, jako opcję dodatkową udostępniamy certyfikowane foteliki. Możesz zabrać ze sobą bezpłatnie 1 walizkę przewożoną w luku bagażowym oraz dodatkowo bagaż podręczny. Każda dodatkowa sztuka bagażu podlega opłacie 10zł – możesz ją dokupić podczas dokonywania rezerwacji. Szczegóły w regulaminie.

Ile kosztuje bus do Berlin Brandenburg?

BERBUS to wygodne rozwiązanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Za przejazd busem na lotnisko Berlin Brandenburg z centrum Szczecina, w opcji door to door, zapłacisz zaledwie 99 zł/os.! To doskonałe rozwiązanie łączące zalety autobusów liniowych na lotniska z przejazdem indywidualnym typu Business Taxi. 

Ceny zaczynają się już od 99 zł, w zależności od dzielnicy Szczecina, z której zamawiasz przejazd, bądź do której chcesz dojechać. Sprawdzisz je wpisując swój adres podczas rezerwacji na stronie.

Prawda, że proste?