16 marca 2022

BERBUS Szczecin – Berlin spod Twoich drzwi


Follow me! Aktualności BERBUS Szczecin – Berlin spod Twoich drzwi

BERBUS to usługa Follow me!, która jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie przejazdów typu door to door. Jest to także rozwiązanie oparte na zasadzie współdzielenia przejazdu z innymi pasażerami, co znacznie obniża koszty transferu, przy zachowaniu wysokich standardów przewozu indywidualnego.

Przejazdy realizowane są z zachowaniem wszelkich zalecanych środków bezpieczeństwa. Podróżujesz wygodnym i nowoczesnym busem. Samochód wyposażony jest we wszystkie nowoczesne systemy bezpieczeństwa, a dodatkowo dla najmłodszych pasażerów dostępne są certyfikowane foteliki (9 zł/szt.). Możesz zabrać ze sobą bezpłatnie 1 walizkę przewożoną w luku bagażowym oraz dodatkowo bagaż podręczny. Każda dodatkowa sztuka bagażu podlega opłacie 15 zł – możesz ją dokupić podczas dokonywania rezerwacji. Szczegóły w regulaminie.

Jakie są zalety transferów BERBUSem:
 • odbiór pasażerów spod drzwi ich domu,
 • dowóz na lotnisko pod konkretny lot,
 • wysokie standardy i komfort przejazdu,
 • obniżenie kosztów, dzięki współdzieleniu przejazdu,
 • prosty sposób zamawiania kursu,
 • optymalizacja trasy przejazdu,
 • bezpieczne i nowoczesne busy,
 • doświadczeni i kulturalni kierowcy.
Jak zamówić przejazd BERBUS, czyli Bus na lotnisko Berlin Brandenburg w 3 prostych krokach:
 1. Zamów przejazd podając swój adres, preferowaną godzinę wyjazdu i numer lotu (kliknij aby zamówić).
 2. Nasz system ustali optymalną godzinę odbioru i powiadomi Cię o tym.
 3. W dniu wyjazdu bus odbierze Cię o ustalonej godzinie spod drzwi domu i zawiezie na lotnisko Berlin Brandenburg.

BERBUS Ridesharing – transfer Szczecin Berlin

Ile kosztuje bus do Berlin Brandenburg?

BERBUS to wygodne rozwiązanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Za przejazd busem na lotnisko Berlin Brandenburg z centrum Szczecina, w opcji door to door, zapłacisz od 99 zł/os.! To doskonałe rozwiązanie łączące ekonomiczną cenę jak w przejazdach liniowych, przy zachowaniu wysokich standardów przewozu indywidualnego typu Business Taxi.

O której odbierze mnie BERBUS? Czy sam mogę wskazać godzinę odbioru?

Podczas składania zamówienia na usługę BERBUS zostaniesz poproszony o podanie adresu odbioru, o wskazanie preferowanej godziny wyjazdu oraz opcjonalnie o numer lotu. Na podstawie tych danych nasz system dopasuje realną i bezpieczną godzinę odbioru oraz optymalną trasę przejazdu. O ustalonej godzinie odbioru zostaniesz poinformowany w wiadomości mailowej lub SMSowej najpóźniej dzień przed podróżą.

Jedziemy prosto pod Twój lot, prosto spod Twoich drzwi.

Największy atut przejazdów BERBUS to opcja door to door, wliczona w cenę przejazdu. Podróż rozpoczynasz spod swojego domu (bądź innego adresu wskazanego podczas rezerwacji) bezpośrednio na lotnisko Berlin Brandenburg. Godzina wyjazdu ze Szczecina jest dopasowana do Twojego lotu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujesz czas i pieniądze.

Skąd zabieramy pasażerów? Wybierz dowolny adres z zaznaczonego obszaru. Jeśli chciałbyś wyjechać spoza naszej strefy, prosimy o kontakt.

berbus-szczecin-berlin-mapa

—————-
Jak zamówić BERBUS na lotnisko Brandenburg?

 • za pomocą formularza na stronie booking.followme.pl/berbus
 • telefonicznie pod numerem +48 91 48 50 422
 • mailowo na adres biuro@followme.pl