1 października 2020

BERBUS Ridesharing – transfer Szczecin Berlin!


Follow me! Aktualności BERBUS Ridesharing – transfer Szczecin Berlin!

BERBUS Ridesharing – transfer Szczecin Berlin!

BERBUS to nowa usługa Follow me! przygotowana w związku z uruchomieniem nowego lotniska w Berlinie. Odpowiadając na duże zapotrzebowanie przejazdów typu door to door, uzupełniamy naszą stałą ofertę o przejazdy łączone. BERBUS to rozwiązanie oparte na zasadzie współdzielenia przejazdów. Ridesharing to wygodna opcja podróżowania, a dodatkowo atrakcyjna ekonomicznie i przyjazna środowisku. Podróżując z nami busem na lotnisko Berlin Brandenburg wspólnie ograniczamy zużycie paliwa.

Na czym to polega. W 3 krokach?

  1. Zamawiasz przejazd, podając m.in.:
    – spod jakiego adresu mamy Cię odebrać lub pod jaki adres zawieźć,
    – podajesz godzinę swojego wylotu/przylotu.
  2. Na koniec, dzień przed planowaną podróżą, nas pracownik skontaktuje się z Tobą i poda Ci ostateczną godzinę odbioru z miejsca, które wskazałeś w rezerwacji.
  3. W dniu wyjazdu Twój bus na lotnisko Berlin Brandenburg odbierze Cię o ustalonej godzinie spod drzwi domu.

Jak zamówić przejazd? Bus na lotnisko Berlin Brandenburg:
Skontaktuj się z naszą infolinią lub zamów przejazd poprzez e-mail:

——————————————————
Skąd zabieramy pasażerów? Wybierz dowolny adres z zaznaczonego obszaru. Jeśli chciałbyś wyjechać spoza naszej strefy, prosimy o kontakt.

berbus-szczecin-berlin-mapa

Opcja door to door w cenie!

Największym atutem przejazdów BERBUS jest opcja door to door, która jest wliczona w cenę przejazdu. Podróżujesz wygodnym Mercedesem V-class prosto spod swojego domu pod drzwi terminala Berlin Brandenburg. Teraz nie musisz dodatkowo organizować przejazdu z przystanku do miejsca zamieszkania, dzięki naszemu rozwiązaniu zyskujesz czas i pieniądze.

Jedziemy prosto pod Twój lot!

Godzina wyjazdu ze Szczecina jest dopasowana do Twojego lotu! Podczas rezerwacji podajesz jedynie godzinę przylotu/wylotu a my zajmujemy się całą resztą. Dopasowujemy do Twojego przejazdu pozostałych pasażerów podróżujących w tym samym czasie na to samo lotnisko! Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujesz czas i pieniądze, nie musisz również dopasowywać godziny wyjazdu do rozkładów jazdy liniowych autobusów.

BERBUS -bezpiecznie i wygodnie!

Przejazdy realizowane są z zachowaniem wszelkich zalecanych środków bezpieczeństwa. Podróż realizowana jest wygodnym Mercedesem V-class w niewielkiej grupie osób. Samochód wyposażony jest we wszystkie nowoczesne systemy bezpieczeństwa, a dodatkowo dla najmłodszych pasażerów jako opcję dodatkową udostępniamy certyfikowane foteliki. Możesz zabrać ze sobą bezpłatnie 1 walizkę przewożoną w luku bagażowym oraz dodatkowo bagaż podręczny. Każda dodatkowa sztuka bagażu podlega opłacie 15 zł – możesz ją dokupić podczas dokonywania rezerwacji. Szczegóły w regulaminie.

Ile kosztuje bus do Berlin Brandenburg?

BERBUS to wygodne rozwiązanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Za przejazd busem na lotnisko Berlin Brandenburg z centrum Szczecina opcją door to door zapłacisz zaledwie 99 zł/os.! To doskonałe rozwiązanie łączące zalety autobusów liniowych na lotniska a przejazdem typu Business Taxi.


Dojazd na lotnisko Berlin Brandenburg. Pozostałe opcje:

Przejazd liniowy. Najtańsza opcja dojazdu na Berlin Brandenburg.

Rezerwuj przejazd liniowy Flixbus do Berlina 

Wybierz klasę premium. Podróżuj Business Taxi do Berlina

Wygodny i bezpieczny przejazd tylko dla Twojej rodziny. Family Airport Taxi