Follow me! Bez kategorii Regulamin – wycieczka rowerowa 07.07.2024

Regulamin wydarzenia „Niedziele rowerowe z Follow me!” organizowanego w terminie: 7 lipca 2024

1. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Interglobus Tour Sp. j. Tomasz Bloch ul. Szczecińska 15 B/8, 72-100 Goleniów NIP 856-16-78-548.
2. W wyjeździe mogą uczestniczyć dzieci od 8 roku życia (pod opieką osoby dorosłej). Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za żadnego z uczestników wyjazdu, za jego zachowanie, zaniedbanie czy zaniechanie w jakikolwiek sposób. Każdy z uczestników odpowiada sam za siebie i ponosi konsekwencje swojego zachowania, zaniedbania czy zaniechania.
3. Rower musi spełniać wymogi odpowiednich przepisów prawnych obowiązujących w Polsce, w tym musi być wyposażony w oświetlenie przednie i tylne.
4. Chociaż przepisy tego nie wymagają, dla własnego bezpieczeństwa należy OBOWIĄZKOWO wyposażyć się w kask rowerowy.
5. Należy pamiętać o zabraniu zapasowej dętki, zestawu naprawczego oraz innych akcesoriów potrzebnych do wymiany dętki i naprawy roweru, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Organizatorzy nie zapewniają wsparcia serwisowego podczas wyjazdu.
6. Wszystkich uczestników obowiązują przepisy ruchu drogowego.
7. Tempo jazdy: turystyczne (15 – 20 km/h). Jedziemy w grupie i zależy nam na wspólnym miłym spędzeniu czasu podczas delektowania się pięknem okolicy.
8. Uczestnik, który wycofa się na trasie ze wspólnej jazdy, musi we własnym zakresie zorganizować sobie bezpieczny transport do domu.
9. Cena wycieczki obejmuje przejazd komfortowym busem do miejsca startu oraz odbiór z mety i przewóz powrotny do Szczecina, przewóz rowerów w przystosowanej do tego przyczepce. Opiekę doświadczonego przewodnika rowerowego z Klubu Rowerowego Gryfus.
10. Ze względów logistycznych, ilość miejsc jest ograniczona więc decyduje kolejność dokonania płatności.
11. Należy pamiętać o odpowiednim ubraniu – proponujemy na tzw. „cebulkę”, stopy i dłonie najszybciej się wychładzają, dobra przeciwdeszczowa kurtka wskazana.
12. Proponujemy wziąć ze sobą prowiant, przekąski, wodę na drogę. Będzie można zostawić rzeczy w busie. Na trasie są planowane przystanki na posiłek.
13. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Organizatora wyjazdu dla potrzeb wyjazdu.
14. Uczestnik wyraża zgodę, aby zdjęcia lub nagrania filmowe z jego wizerunkiem mogły być wykorzystane w celach marketingowych Organizatora.
15. Miejsce zbiórki: Szczecin, ul. Jarowita (zatoczka autobusowa przy skrzyżowaniu z ul. Zygmunta Starego) – sprawdź w Google Maps
16. Czas zbiórki: 07.07.2024 roku o godz. 06:30. Powrót do Szczecina ok godz. 19:30.
17. Wycieczka zostanie zrealizowana przy zgłoszeniu się minimum 15 uczestników.
18. Obecność uczestnika wycieczki jest potwierdzeniem, że zapoznał się z regulaminem, zrozumiał jego treść i w pełni akceptuje jego zapisy, w szczególności fakt, że sam jest odpowiedzialny za swoje czyny czy brak odpowiedniego przygotowania do wyjazdu.