Follow me! Bez kategorii Warunki świadczenia usług przejazdów indywidualnych Follow me! – First Class (załącznik nr 2)
Załącznik nr 2 do Regulaminu Umownych Warunków Przewozowych

 

Warunki świadczenia usług przejazdów indywidualnych Follow me! – First Class

 

I. INFORMACJE OGÓLNE
Niniejszy dokument określa warunki świadczenia przez Follow me! usługi przejazdu indywidualnego na rzecz Użytkownika, dokonującego zamówienia na swoją rzecz lub na rzecz swoją i Pasażerów. Usługa polega na transporcie Użytkownika za pomocą samochodu Follow me! wraz z kierowcą z określonego przez Użytkownika miejsca odbioru do określonego miejsca docelowego.

Usługa oferowana jest w klasie: First Class

II. FIRST CLASS

1. INFORMACJE WSTĘPNE
Przejazdy First Class spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nowoczesne samochody Mercedes Sclass, tylko najlepsi kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, długi czas oczekiwania na pasażera w przypadku opóźnionego lotu, tablet z rozrywką pokładową i dostępem do internetu, a na przekąskę lunch box z ulubionym napojem! To tylko wybrane korzyści płynące z usługi First Class, skorzystaj z niej, aby poczuć komfort w najwyższej klasie.

2. WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUGI W KLASIE FIRST CLASS
2.1. SKŁADANIE ZAMÓWIENIA

Zlecenia od klientów indywidualnych należy przesyłać na adres
biuro@followme.pl. Zlecenia od firm należy
 przesyłać na adres rezerwacje@followme.pl. W zamówieniu niezbędne są dane: imię i nazwisko pasażera, numer telefonu do kontaktu, dokładny adres odbioru, dokładny adres dojazdu, godzina i numer lotu w przypadku transferów z lub na lotnisko.

Pracownik Follow me! potwierdza przyjęcie zgłoszenia na przejazd First Class i jednocześnie przesyła potwierdzenie realizacji usługi, zawierające datę, adres i godzinę odbioru pasażera oraz cenę przejazdu. Follow me! potwierdza możliwość realizacji zlecenia w zależności od dostępności pojazdów.

Zamówienie na przewóz osób złożone w czasie 3 godzin lub krótszym przed rozpoczęciem podróży powoduje wzrost ceny przejazdu o 10%.

2.2. ODBIÓR PASAŻERÓW
Godzina odbioru każdego pasażera jest ustalana przez Follow me!, biorąc pod uwagę czas potrzebny na dojazd do miejsca docelowego. W przypadku zleceń realizowanych na lotniska uwzględniany jest czas potrzebny na
odprawę lotniskową.

W przejazdach First Class, kierowca pozostaje do dyspozycji pasażera i oczekuje na niego również w przypadku zdarzeń powodujących opóźnienie pasażera. Pierwsze 60 minut oczekiwania na pasażera jest bezpłatne. Każda kolejna rozpoczęta godzina podlega opłacie w wysokości 29 zł brutto.

Oczekiwanie na pasażera jest bezpłatne w przypadku gdy opóźnienie pasażera jest spowodowane opóźnieniem lotu.

W przypadku odbioru z lotnisk, kierowca oczekuje na pasażera przy bramce przylotów. Cena przejazdu First Class obejmuje odbiór pasażerów z trzech adresów na terenie miasta Szczecin. Każdy odbiór z adresu poza Szczecinem podlega indywidualnej wycenie przedstawionej przez pracownika Follow me! przyjmującego zamówienie.

W przypadku odbioru z miasta Berlin, cena przejazdu obejmuje odbiór pasażerów z jednego adresu. Każdy dodatkowy odbiór podlega opłacie w wysokości 49 zł brutto dla odbioru z drugiego lotniska oraz 19 zł dla odbioru z innego adresu w mieście Berlin.

2.3. GWARANCJA PUNKTUALNOŚCI
Zawsze na czas pod wskazanym adresem to jeden z głównych priorytetów Follow me! W myśl tej zasady,
 opóźnienia odbioru pasażera trwające dłużej niż 10 minut w przypadku gdy zamawiający lub pasażer nie zostali poinformowani o spodziewanym opóźnieniu, przejazd zostanie zrealizowany bezpłatnie.

2.4. ANULACJA LUB ZMIANA ZAMÓWIENIA
Klient ma prawo zrezygnować bez kosztowo z zamówienia Business Class do 3h przed podróżą rozpoczynającą się w Szczecinie oraz do 6h przed podróżą rozpoczynająca się w Berlinie. Anulacja zgłoszona po tym terminie podlega opłacie w wysokości 100% ceny.

Klient ma prawo zmienić bez kosztowo godzinę przejazdu do 3h przed rozpoczęciem podróży pierwotnego zlecenia w przypadku podróży rozpoczynających się w Szczecinie oraz do 6h przed rozpoczęciem podróży pierwotnego zlecenia w przypadku podróży rozpoczynających się w Berlinie. Zmiana zamawianej godziny przejazdu po tym terminie jest jednoznaczna z anulacją przejazdu. Zapytanie na nową godzinę jest traktowane jako nowe zapytanie i podlega od nowa procesowi przyjęcia zlecenia.

2.5. PŁATNOŚĆ
Warunki płatności za zamówiony przejazd First Class odpowiadają dotychczasowym warunkom wynegocjowanym przez firmy. W przypadku klientów indywidualnych jest to 100% przed
płaty.