23 grudnia 2021

Na lotnisko w Goleniowie i Berlinie pojedziemy Teslą!


Follow me! Aktualności Na lotnisko w Goleniowie i Berlinie pojedziemy Teslą!

Jeżeli jesteście fanami pojazdów elektrycznych, to mamy dla Was dobrą wiadomość: już od dziś możecie korzystać z transferów na lotniska w Berlinie i Goleniowie nowoczesnym samochodem elektrycznym. Jaki to model? Oczywiście Tesla 3! Sprawdźcie sami, co może Wam zaoferować.

Zaletą transferów pojazdem elektrycznym jest przede wszystkim możliwość korzystania z buspasów – jest to szczególnie istotne w centrum. Ten drobny, zdawałoby się, przywilej, w dość znacznym stopniu wpływa na czas podróży w dużych miastach. Możliwość omijania korków w godzinach szczytu jest bezcenna. Wielkim atutem dla wszystkich, którzy cenią sobie ciszę oraz możliwość pracy podczas podróży, jest fakt, że Tesla to bardzo cichy samochód. Poza elektrycznym silnikiem, którego praktycznie nie słychać, została zaprojektowana tak, aby do minimum ograniczyć hałas dobiegający do nas z zewnątrz. Poza tym ten pojazd nie tylko dba o środowisko i gwarantuje mniejszy ślad węglowy. Dzięki swojej konstrukcji jest także niezwykle bezpieczny, wytrzymały i bardzo komfortowy.

Teslą nie tylko na lotnisko!

Teslę wynająć można również na przejazdy biznesowe na dowolnej destynacji. Ekonomiczna cena wynajmu oraz łatwość rezerwacji to dodatkowe zalety transferów elektrykiem. Tesla to czwarta marka, którą dajemy do wyboru naszym klientom. W ofercie mamy także hybrydowego Lexusa oraz pojazdy o tradycyjnym napędzie – BMW i Mercedes.

Follow me! już od dawna mocno stawia na proekologiczne działania.

Systematycznie szkolimy kierowców z eco-drivingu. Posiadamy najmłodszą flotę w regionie – średni wiek pojazdów to 3 lata. Wspieramy też inicjatywy, które mają na celu dbałość o nasze środowisko. Efektem tych wszystkich działań jest wysoki poziom bezpieczeństwa w naszych pojazdach. Przekonało się o tym wielu klientów, którzy chętnie do nas wracają.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na przejazdy Business Taxi


Pozostałe aktualności:

BERBUS Szczecin – lotnisko Berlin Brandenburg

Jeszcze łatwiejsze podróżowanie z aplikacją Flixbus!